Новини компанії

04.04.2018
Доступен в Україні
Доступен в Україні
25.01.2018
Changhong вперше випустила театральну систему UMAX
Changhong вперше випустила театральну систему UMAX
28 березня 2016 року театральна система Changhong UMAX вперше дебютувала на новому випуску навесні 2016 року на телеканалі Changhong в Театрі WBO IMAX в Пекіні. Театр Changhong UMAX містить три основні сердечники - покращення якості звуку, зручність голосової взаємодії та багата область відеозображення. Відтепер система театру UMAX буде перенесена на телевізор серії Changhong CHiQ Q3. І система незабаром стане стандартною конфігурацією CHiQ TV. Цюхуан Су, генеральний директор компанії мультимедійної індустрії Чанхон, в основному представив новітні технології HDR-технології - серії Q3T та E9600 для учасників. І також третій покоління OLED-телевізор - 55 дюймів і 65 дюймів Q3A TV. Ще в січні 2016 року в CES шоу в США, Changhong HDR + TV був широко занепокоєний промисловістю. І високі технології динамічного відображення HDR були стати основним дисплеєм технологією для основних телевізійних компаній в 2016 році останніми випустив Changhong CHiQ Q3T TV відображає технологію відображення HDR ідеально і забезпечує ідеальне поєднання між HDR і DTS декодуванням звукової системи. Театр Changhong UMAX містить спеціальну область відеозображення HDR. Перевага перегляду UMAX вигідно відрізняється від IMAX Changhong - перша компанія, що розробляє та застосовує голосову взаємодію з штучним інтелектом. Час реакції голосових команд на новий Q3T телевізор скоротився до мілісекундної шкали, а точність розпізнавання голосу перевищує 98%. На конференції, крім Q3T, Changhong також випустив продукт серії G3, який оснащений чотирьохядерним чіпом 4 Кбіт / с бездротовим 3D-екраном, новим продуктом OLED Q3A, а також вигнутим телевізором E9600, з якого 43 дюйми Вигнутий телевізор - це перша модель у галузі. Тепер у Changhong є всеосяжний макет від апаратного до програмного забезпечення, включаючи світлодіодний телевізор, телевізор OLED, лазерний дисплей, комерційний дисплей та інше, а Changhong дотримується технології AR / VR. Після багаторічного накопичення Changhong постійно інноваційно демонструє технологію. З точки зору сучасного продукту та технічного стандарту, Changhong вже став справжнім експертом із технології відображення телевізорів.
25.01.2018
Changhong покаже 4K OLED телевізори на CES 2016
Changhong покаже 4K OLED телевізори на CES 2016
Китайський телевізійний виробник Changhong був у силі в CES з великим стендом, який включав не менше трьох різних моделей Ultra HD 4K OLED.
24.11.2016
Голова Хайнань Чанхонг та голова правління групи Lim Shrimp відвідали Тонгвей
Голова Хайнань Чанхонг та голова правління групи Lim Shrimp відвідали Тонгвей
22 листопада пан Хуан Джигуан, голова правління Hainan Changhong Ocean Development Co., Ltd., пан Лінь Чунгуан, голова правління групи Singapore Lim Shrimp, пан Чжао Чжицзянь, генеральний директор Хайнань Changhong Ocean Development Co. ТОВ, відвідав Tongwei Group. Г-н Лю Гнаюань, член постійного комітету 11-го НКПСК, голова правління групи Tongwei, пан Yi Ganghui, віце-президент Tongwei Co., Ltd., генеральний директор компанії Hainan Aquatic Food Co., Ltd. пан Фен Дежі, генеральний директор компанії Tongwei Huijin New Energy Co., Ltd., пан Лай Юнбін, заступник генерального директора компанії Tongwei Huijin New Energy Co., Ltd. тепло прийняв і мав зустріч з гостями.
Показано с 1 по 4 из 4 (страниц: 1)