Інформація про компанію

changhong
Інформація про компанію

Заснована в 1958 році, CHANGHONG була кращою продажей телевізорів на китайському ринку протягом останніх 18 років поспіль. Це стало свідком значного процвітання і зараз є однією з найбільших постачальників побутової електроніки та побутової техніки в Китаї, що спеціалізується на дослідженні та розробці, виробництві та маркетингу різних серій продуктів, включаючи телевізор, холодильник, кондиціонер, мобільний телефон, електронні компоненти, компресори тощо.

CHANGHONG став відкритою компанією, зареєстрованою на Шанхайській фондовій біржі в 1994 році.

Changhong встановила 12 виробничих баз в провінції Чжуншань провінції Гуандун, провінції Наньтун провінції Цзянсу, провінції Хефей, провінція Аньхой, провінція Цзиндечжэнь провінції Цзянси та ін., А також 5 науково-дослідних центрів у Пекіні, Шанхаї, Шеньчженні, Ченду та М'яньяні. CHANGHONG має 43 дочірні підприємства (включаючи 8 зарубіжних філій в Австралії, Росії, Чехії, Південній Кореї, Індонезії, Гонконгу, Близькому Сході та Пакистані) та створив 10 офісів зв'язку в США, Франції, Південній Америці, Африці, Індії та Тайланд і т. Д. Це надає клієнтам сили R & D, виробництва, продажів, обслуговування в більш ніж 100 країнах та регіонах.

У 2015 році річний оборот CHANGHONG склав 15,1 млрд. Дол. США, а вартість бренду складала більше 12,1 млрд. Доларів.

На базі промислової екосистеми "розумної стратегії" компанія CHANHONG випустила пропозицію бренду "Make Your Imagination Fly" і зосереджується на вдосконаленні трьох основних інтелектуальних систем: інтелектуальної платформи, системи інтелектуального контролю, інтелектуальних програм та створення комплексних рішень для Smart Home, Смарт-спільнота та розумне місто.

changhong